PAULINA SYKUT JEŻYNA

Dziennikarka związana z TV Polsat. Jedną z jej największych pasji jest muzyka i śpiew to dzięki tym talentom została zauważona bowiem jej przygoda z telewizją zaczęła się od wystąpienia w 2. edycji programu IDOL. Wykonując w nim piosenkę autorstwa Mirosława Czyżykiewicza „Jednym szeptem” podbiła serca publiczności i zwróciła uwagę producentów programu Muzyczne Listy w TV4 (obecnie 4Music), którzy zaprosili ją na casting na prowadzącą. Pracując w telewizji, Paulina cały czas pracowała nad głosem, biorąc udział w warsztatach dla wokalistów u Elżbiety Zapendowskiej oraz warsztatach jazzowych w Puławach. Jeździła na zajęcia wokalne na Akademię Muzyczną w Katowicach. Wtedy też założyła swój zespół, z którym stworzyła pierwsze autorskie piosenki.

W 2010 roku zaproszono ją do udziału w programie TV Polsat „TYLKO NAS DWOJE”, gdzie śpiewała w w duecie z Iwanem Komarenko. Para zyskała ogromną sympatię widzów i wygrała show! W 2010 roku wraz z Maćkiem Dowborem poprowadziła koncert „Muzodajnia gwiazd” i po raz pierwszy Sylwestrową Moc Przebojów w TV Polsat w duecie z Tomkiem Kammelem.

W 2011 roku, w swoje trzydzieste urodziny 7 stycznia, dostała propozycję poprowadzenia sztandarowego show Polsatu „MUST BE THE MUSIC”. Od tamtej pory wraz z Maćkiem Rockiem, stanowią najbardziej zgrany i charyzmatyczny duet prezenterski.

Każdy rok przynosi jej nowe telewizyjne wyzwania: koncerty, gale, programy, m.in. finał na żywo pierwszej polskiej edycji HELLS KITHEN, koncert z okazji kanonizacji Jana Pawła II, Festiwal Top Trendy, Galę losowania grup MŚ w piłce siatkowej mężczyzn…

Bardzo ważny w życiu Pauliny jest sport i także na tym polu podejmuje nowe wyzwania. Startowała w wielu zawodach biegowych, w tym w Maratonie Warszawskim, półmaratonach oraz biegach na krótsze dystanse. Paulina pasjonuje się także triathlonem.

W 2012 roku wystartowała w HERBAIFE TRIATHLON SUSZ – dystans długi, pokonując: 1.9 km pływanie, 90 km rower, 21.1 km bieg. Temperatura przekraczała 35 stopni!

Paulina niedawno została mamą i dokładnie rozumie tematykę konkursu SEN DZIECKA dlatego też zgodziła się na obecność w jury. Jej doświadczenie i podejście do tematu pozwoli wybrać najciekawsze fotografie.

EWA PACUŁA

Swoją karierę zaczynała  jako modelka. Po powrocie do Polski kontynuowała swoją karierę na polskich wybiegach a jednocześnie realizując się  jako prezenterka telewizyjna. Prowadziła programy dla takich stacji jak:  Canal+, TVN Warszawa, Polsat Cafe. Mama uroczych trzech dziewczynek. Jest dumna z tego, że stworzyła swoim dzieciom szczęśliwy dom o jakim sama marzyła. Obecnie prowadzi także swojego bloga modowo-lifestylowego www.ewapacula.com

EDYTA LITWINIUK

Absolwentka studiów doktoranckich w AWF w Warszawie,trener personalny, specjalista ds. dietetyki i planowania żywienia, magister wychowania fizycznego, nauczyciel akademicki. Autorka programu treningowego dla wiecznie początkujących BODY LIFTING wydanego dla SHAPE i autorka Pregnicious Program, skierowanego dla kobiet w okresie macierzyństwa. Współautorka warsztatów „Healthy Ciąża” razem z Anią Lewandowską. Współtwórczyni z NFZ pierwszej w Polsce aplikacji treningowo-żywieniowej dla kobiet w ciąży. Ponadto wykładowca na kursach instruktorskich i trenerskich, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski w lekkiej atletyce i była zawodniczka kadry narodowej. Trener personalny, trener II klasy lekkoatletyki, instruktor fitness–kulturystyki i fitness–nowoczesne formy gimnastyki, instruktor kajakarstwa, wychowawca i kierownik placówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Autorka artykułów publikowanych w czasopismach naukowych i na portalach internetowych. Ekspert regularnie pojawiający się w programach telewizyjnych, np: „Pytanie na Śniadanie”, „Wstajesz i wiesz”, „Strefa Trenera”, „Tak jest”. Prywatnie szczęśliwa żona i mama Julci i Róży. Aktualnie oczekuje na trzecią córeczkę.

ODETA MORO

dziennikarka radiowa i telewizyjna. Autorka licznych programów dokumentalnych i reportaży. Pomysłodawczyni cyklu dokumentalnego o wcześniakach „Moje 600 gramów szczęścia”. Przez lata związana z telewizjami muzycznymi Viva Polska, MTV, VH1. Prowadziła „Pytanie na śniadanie” w TVP2 oraz „Kawę czy herbatę” w TVP1, autorka młodzieżowego cyklu w DDTVN. Od lat związana z Radiem Złote Przeboje, w którym jest gospodynią weekendowego programu „Najlepszy Weekend”. Agent w programie Agent Gwiazdy TVN. Od 14 lat prezes i założycielka Fundacji Szczęśliwe Macierzyństwo, wspierającej młode mamy oraz kobiety w ciąży. Organizatorka akcji „Szczęśliwe dziecko to szczęśliwa Mama”, umożliwiającej bezpłatny dostęp do badań i konsultacji medycznych. Wydawca i pomysłodawca płyt edukacyjnych „Bajki w trasie i na czasie”, „Płyta do zjedzenia”. Autorka książki „Czupury i inne zabawy z wyobraźnią” – o tym, jak bawić się bez zabawek. Propagatorka i promotorka zdrowego, rodzinnego i aktywnego trybu życia. Prywatnie mama 14letniej Soni.

KATARZYNA KOWRYGO

Katarzyna Kowrygo ( www.fotowyprawka.pl) – Fotografią dziecięcą, a ściślej noworodkową zajmuje się od 5 lat. Kocha dzieci i ich świat, pełen radości, spontaniczności i marzeń. Prywatnie jeste mamą czwórki cudownych dzieciaków. To właśnie one wiele lat temu były inspiracją na jej fotograficznej drodze.

SABINA PAJDOWSKA

Sabina Pajdowska – właścicielka marki Samiboo. Markę stworzyła z pasji. Na samym początku powstał kocyk, który uszyła jej babcia, stopniowo wszystko zaczęło się rozwijać i powstały nowe projekty, które zachwyciły wszystkich wokół. Podstawą dla Sabiny jest jakość produktu. Wszystkie rzeczy Samiboo są funkcjonalne, jakościowe, designerskie i przede wszystkim ze specjalnymi atestami.