PAULINA SYKUT JEŻYNA

Dziennikarka związana z TV Polsat. Jedną z jej największych pasji jest muzyka i śpiew to dzięki tym talentom została zauważona bowiem jej przygoda z telewizją zaczęła się od wystąpienia w 2. edycji programu IDOL. Wykonując w nim piosenkę autorstwa Mirosława Czyżykiewicza „Jednym szeptem” podbiła serca publiczności i zwróciła uwagę producentów programu Muzyczne Listy w TV4 (obecnie 4Music), którzy zaprosili ją na casting na prowadzącą. Pracując w telewizji, Paulina cały czas pracowała nad głosem, biorąc udział w warsztatach dla wokalistów u Elżbiety Zapendowskiej oraz warsztatach jazzowych w Puławach. Jeździła na zajęcia wokalne na Akademię Muzyczną w Katowicach. Wtedy też założyła swój zespół, z którym stworzyła pierwsze autorskie piosenki.

W 2010 roku zaproszono ją do udziału w programie TV Polsat „TYLKO NAS DWOJE”, gdzie śpiewała w w duecie z Iwanem Komarenko. Para zyskała ogromną sympatię widzów i wygrała show! W 2010 roku wraz z Maćkiem Dowborem poprowadziła koncert „Muzodajnia gwiazd” i po raz pierwszy Sylwestrową Moc Przebojów w TV Polsat w duecie z Tomkiem Kammelem.

W 2011 roku, w swoje trzydzieste urodziny 7 stycznia, dostała propozycję poprowadzenia sztandarowego show Polsatu „MUST BE THE MUSIC”. Od tamtej pory wraz z Maćkiem Rockiem, stanowią najbardziej zgrany i charyzmatyczny duet prezenterski.

Każdy rok przynosi jej nowe telewizyjne wyzwania: koncerty, gale, programy, m.in. finał na żywo pierwszej polskiej edycji HELLS KITHEN, koncert z okazji kanonizacji Jana Pawła II, Festiwal Top Trendy, Galę losowania grup MŚ w piłce siatkowej mężczyzn…

Bardzo ważny w życiu Pauliny jest sport i także na tym polu podejmuje nowe wyzwania. Startowała w wielu zawodach biegowych, w tym w Maratonie Warszawskim, półmaratonach oraz biegach na krótsze dystanse. Paulina pasjonuje się także triathlonem.

W 2012 roku wystartowała w HERBAIFE TRIATHLON SUSZ – dystans długi, pokonując: 1.9 km pływanie, 90 km rower, 21.1 km bieg. Temperatura przekraczała 35 stopni!

Paulina niedawno została mamą i dokładnie rozumie tematykę konkursu SEN DZIECKA dlatego też zgodziła się na obecność w jury. Jej doświadczenie i podejście do tematu pozwoli wybrać najciekawsze fotografie.

MONIKA MROZOWSKA

Monika Mrozowska – mama 3 dzieci: Józek 2,5 roku, Jadzua6,5, Karolina 13. Miłośniczka gotowania, autorka kilku książek kulinarnych w tym dwóch z przepisami na dania dla dzieci. Z wykształcenia pedagog i ceramik. Lubi sobotnie poranki na wsi, kiedy może bezkarnie wylegiwać się razem ze wszystkimi dziećmi, w wielkim łóżku z widokiem na las

ODETA MORO

KATARZYNA KOWRYGO

Katarzyna Kowrygo ( www.fotowyprawka.pl) – Fotografią dziecięcą, a ściślej noworodkową zajmuje się od 5 lat. Kocha dzieci i ich świat, pełen radości, spontaniczności i marzeń. Prywatnie jeste mamą czwórki cudownych dzieciaków. To właśnie one wiele lat temu były inspiracją na jej fotograficznej drodze.

SABINA PAJDOWSKA

Sabina Pajdowska – właścicielka marki Samiboo. Markę stworzyła z pasji. Na samym początku powstał kocyk, który uszyła jej babcia, stopniowo wszystko zaczęło się rozwijać i powstały nowe projekty, które zachwyciły wszystkich wokół. Podstawą dla Sabiny jest jakość produktu. Wszystkie rzeczy Samiboo są funkcjonalne, jakościowe, designerskie i przede wszystkim ze specjalnymi atestami.