DOBRA MAMA

DOBRA MAMA to magazyn inspirowany dzieckiem. Tworzymy go z sercem i pasją, zapraszając do współpracy sztab znakomitych specjalistów branż okołoporodowych, którzy pragną podzielić się swoją fachową wiedzą z rodzicami. Jesteśmy po to aby pomagać, uświadamiać, dawać nadzieję, inspirować i rzetelnie opowiadać o świecie mamy, taty i dziecka.

www.dobra-mama.pl

www.facebook.com/dobra.mama

KOCHANA MAMA

KochanaMama.pl to serwis skierowany do młodych, dynamicznych kobiet, które zaczynają dopiero swoją przygodę z byciem mamą jak i dla mam większych dzieci i nastolatków. Właśnie na początkowym etapie bycia w ciąży i radzenia sobie z noworodkiem w domu młode mamy mają mnóstwo pytań, na które szukają odpowiedzi. Serwis KochanaMama.pl to idealne miejsce w sieci właśnie dla nich. W jednym miejscu znajdą m.in. informacje o tygodniach ciąży, prawidłowym rozwoju noworodka, niemowlaka i małego dziecka. Doradzimy, jak dbać o urodę mając małe dziecko, jaką antykoncepcję wybrać, co ugotować tanio, łatwo i smacznie dla maluszka, gdzie zrobić zakupy. Podpowiemy i zainspirujemy do działania.

ŚWIADOMA MAMA

Świadome rodzicielstwo to nie lada wyzwanie. Każdy z nas – jeśli ma dzieci lub planuje je mieć – chce być najlepszym rodzicem na świecie. Idealną okazją do znalezienia odpowiedzi i poszerzania swojej wiedzy w tematach, które nierozerwalnie łączą się z rodzicielstwem, są BEZPŁATNE, ogólnopolskie warsztaty pod hasłem „Świadoma Mama”

W ramach spotkania odbywają się dwa osobne panele – dla obecnych rodziców dzieci do 3 lat oraz dla rodziców, którzy spodziewają się dziecka. Podczas konferencji występują lokalni lekarze i eksperci, reprezentujący między innymi takie dziedziny jak: położnictwo, logopedia, fizjoterapia, chustonoszenie, doradztwo prawne. Rodzice mogą również bezpłatnie skonsultować interesujące ich kwestie z naszymi gośćmi. Warsztaty Świadomej Mamy prowadzi nasza Ambasadorka – aktorka, mama dwójki dzieci – Pani Paulina Holtz. Dodatkowo prowadzimy dużą kampanię informacyjną o naszych partnerach na naszym portalu www.swiadomamama.pl.

CHCEMY BYĆ RODZICAMI

Chcemy Być Rodzicami to jedyny w Polsce magazyn dla osób oraz par starających się o dziecko.

Do kupienia w empiku oraz na www.chcemybycrodzicami.pl