PINIO

Właścicielem marki Pinio jest firma Drewnostyl. Produkcję mebli dziecięcych i młodzieżowych rozpoczęto pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Z biegiem czasu produkty te stały się niezaprzeczalną wizytówką firmy. Od początku istnienia firma Drewnostyl angażuje się w akcje społeczne i charytatywne, szczególnie w społeczności lokalnej. Jest także laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, które świadczą o wysokiej jakości oferowanych wyrobów. Między innymi Solidna Firma, Gazele Biznesu, Zielona Marka, kilku edycji Diamenty Meblarstwa i innych nagród.

FOTOWYPRAWKA

Katarzyna Kowrygo –  fotografią dziecięcą, a ściślej noworodkową zajmuje się od 5 lat. Kocha dzieci i ich świat, pełen radości, spontaniczności i marzeń. Prywatnie jeste mamą czwórki cudownych dzieciaków. To właśnie one wiele lat temu były inspiracją na jej fotograficznej drodze.

GLOV

Początki GLOV sięgają 2011, a jego historia to również opowieść o przyjaźni dwóch kobiet, które chciały zrewolucjonizować świat kosmetyczny.

Zrobiły to dzięki pomysłowi, który zrodził się podczas rytuału demakijażu wykonywanego codziennie po powrocie do domu. Uciążliwe zmywanie twarzy niezliczoną ilością płatków kosmetycznych i płynów do demakijażu, podsunęło im pomysł na stworzenie produktu do szybkiego demakijażu za pomocą wody.

Nasza pierwsza rękawica powstała w 2011 roku po 3 latach badań laboratoryjnych. Jej mikrowłókna poddawane były niezliczonym ilościom testów, aby uzyskać status produktu polecanego do każdego typu cery, nawet tej ze skłonnościami do alergii. Cały sukces polega na demakijażu przy użyciu wody – naturalnego składnika, dzięki któremu zapomnisz o wszystkich kosmetykach do demakijażu, które zawierają parabeny, konserwanty oraz składniki chemiczne.

Nasze produkty zaprojektowano w Polsce, ale nowatorskie rozwiązania sprawdziły się również w innych krajach, co doprowadziło do gwałtownej ekspansji globalnej. Produkty GLOV są dostępne obecnie w ponad 50 krajach. Nasze produkty można zakupić online lub w punktach sprzedaży na całym świecie, takich jak Sephora, Marionnaud, Douglas, francuskim Monoprix, niemieckim DM.

FUJIFILM

Fujifilm to firma fotograficzna z ponad 80-letnim doświadczeniem. Główne obszary działania to fotografia, poligrafia, medycyna, farmacja. W branży fotograficznej oferuje zarówno aparaty cyfrowej, do fotografii natychmiastowej, jak i maszyny drukujące, papier, materiały eksploatacyjne, a także filmy. Obrazowanie to DNA tego japońskiego koncernu, który na całym świecie zatrudnia blisko 80 tysięcy pracowników.